Ratujemy zalane i zawilgocone dokumenty

Zalane dokumenty, książki czy gazet? Wilgoć niszczy w zawrotnym tempie. Papier ulega deformacji, kartki sklejają się, pęcznieją a jesli na czas nie zostaną zabezpieczone pleśnieją. Aby nie stracić wartościowych dokumentów, książek czy gazet należy podjąć szybkie działanie, aby zapobiec zniszczeniom. Dry-Home URATUJE Twoje dokumenty.

„Pierwsza pomoc”

Jeśli nie masz możliwość natychmiat zadziałąć z osuszaniem dokumentów, i nie mogą one zostać osuszanie w ciągu 48 godzin od zawilgocenia czy zalania, zamroź je do temperatury -25˚C. W przeciwnym wypadku pleśnie, grzyby i drobnoustroje mogą rozwinąć się a tym samym, będą stanowić zagrożenie dla zdrowia. W perspektywie czasu, aby móc uratować mienie należy dziać szybko. Zadzwoń do nas, my zadbamy o dokumenty i dostarczymy je suche, posegregowane do Twojego domu czy biura.

Co dla Was zrobimy?

Dzięki najnowszym technologiom, takim ja próżniowe osuszenie zamrożonych dokumentów, nasi specjaliści są w stanie rozwiązać Wasz problem zalanych, zawilgoconych dokumentów, powstrzymać rozwój szkody i szybko usunąć jej skutki. W efekcie otrzymacie osuszone i uporządkowane dokumenty. Zazwyczaj nasi Klienci nie są w stanie rozpoznać, że dokument był kiedykolwiek uszkodzony.

Dry-Home dysponuje specjalistycznym sprzętem przeznaczonym do osuszania dokumentów nawet do 10 ton jednorazowego zalania. Proponujemy pełen zakres usług związanych z ratowaniem dokumentów: fumigację dokumentów, prasowanie i inne.

Osuszanie dokumentów  - osuszanie Warszawa

Pamiętaj!

Nasze oględziny są bezpłatne na terenie całego kraju. Wystarczy zadzwonić.

Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych. Przygotujemy dla Ciebie wymagane dokumenty (kosztorys, protokoły pomiarowe i inną dokumentację).

Osuszymy:

Materiały drukowane: Dokumenty, rękopisy, czasopisma, mapy, książki i inne.

Elektroniczne nośniki danych: Dyski twarde, optyczne, dyski zewnętrzne, karty pamięci (wszystkie systemy operacyjne) i inne.

A także: Filmy, klisze rentgenowskie, negatywy, płótna, obrazy, rysunki techniczne i inne.

Standardy jakości i gwarancje!

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która wprowadziła standardy jakości wykonywanyych usług oraz gwarancje Światowej Organizacji IICRC

CERTYFIKAT TECHNICAL CLEANING SERVICE

  • mamy certyfikację menadżerską potwierdzającą branżowe kompetencje zawodowe.
  • nasi pracownicy posiadają różne stopnie certyfikacji w zależności od wyboru specjalności: osuszanie budynków, usuwanie pleśni z budynków, naprawa, usuwanie skutków po pożarach.

Zapraszamy!