Dry-Home – Kim jesteśmy?

Dry-Home to zgrany, solidny zespół ludzi, który każdego dnia pomaga swoim Klientom wyjść z opresji po zalaniu. Zalane mieszkania, tarasy, piwnice czy dachy to nasza specjalność.

Na polskim rynku funkcjonuje od ponad 12 lat. Najważniejsze dla nas to usuwanie szkód spowodowanych przez wodą, zalanie, wilgoć czy podciąganie kapilarne wody z gruntu.

Koncentrujemy się na dostarczaniu usług na jak najwyższym poziomie, najszybciej jak jest to możliwe. Nasze działania minimalizują straty już podczas pierwszej wizyty.

Ciągle podnosimy kwalifikacje naszej kadry inżyniersko-technicznej. Inwestujemy w nowoczesny, innowacyjny sprzęt. Oferujemy najlepsze rozwiązanie na rynku, nawet w najtrudniejszych sytuacjach dla poszkodowanego.

Bardzo ważna dla nas jest rozwiązanie problemu naszych Klientów. Do końca usunięcia szkody jesteśmy pomocni technicznie i merytorycznie aż do zamknięcia szkody u Ubezpieczyciela. Najważniejszymi wartościami naszej firmy i naszych pracowników są uczciwość, etyka, ekonomia.

Stawiane nam zadania traktujemy sumiennie, szybko, ale też z należytą dokładnością. Powierzone nam prace zawsze doprowadzamy do końca. Dokumentujemy nasze działania, kontrolujemy i testujemy nowe metody, aby służyć najlepiej jak jest to możliwe.

Udzielamy Gwarancji: Jakość, Cena, Rzetelność.

Standardy IICRC

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która wprowadziła standardy jakości wykonywanyych usług oraz gwarancje Światowej Organizacji IICRC

CERTYFIKAT TECHNICAL CLEANING SERVICE

  • mamy certyfikację menadżerską potwierdzającą branżowe kompetencje zawodowe.
  • nasi pracownicy posiadają różne stopnie certyfikacji w zależności od wyboru specjalności: osuszanie budynków, usuwanie pleśni z budynków, naprawa, usuwanie skutków po pożarach.

Zapraszamy!

Jak działamy?

Świadczymy kompleksowe usługi osuszania od piwnicy aż po dach. Wykonujemy osuszanie piwnic i garaży, osuszanie mieszkań w tym (osuszanie ścian i osuszanie podposadzkowe), osuszanie dachów i tarasów. Specjalizujemy się w wykrywaniu przecieków w mieszkaniach, garażach i na dachach. Odgrzybiamy budynki i mieszkania.

Każda szkoda jest inna. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Po bezpłatnych oględzinach i wnikliwej analizie szkody,  proponujemy odpowiednio dopasowane rozwiązanie, które pomoże usunąć problem.

Nasz Technik – Handlowiec po wizycie przesyła ofertę – dokładną wyceną prac na adres mailowy, aby Klient mógł zapoznać się ze szczegółami.  Jeśli posiadasz odpowiednią polisę ubezpieczeniową my zajmiemy się usunięciam szkody, wykonamy odpowiednią dokumentację dla ubezpieczyciela tak, abyś nie musiał angażować środków własnych. Jeśli będziesz z nami ściśle współpracował gwarantujemy, że ubezpieczyciel zwrócił całość poniesionych nakładów finansowych na osuszanie. Gdy nie posiadasz odpowiedniego ubezpieczenia ustalona zryczałtowana kwota będzie Gwarantowana.

Gdy Klient wybierze dogodny dla siebie termin rozpoczęcia prac, nasi technicy wykonują montaż sprzętu osuszającego. W trakcie wykonywania prac osuszania będziemy monitorować postęp usuwania szkody. Wykonamy okresowe Pomiary Wilgotności, które będą potwierdzeniem postępu osuszania.

Gdy osuszanie zostanie pomyślnie zakończone a prace zostaną odebrane przez Klienta, dział administracyjno – handlowy, przygotuje kompletną dokumentację.  Będzie uwzględniać zdjęcia z wykonanych prac, pomiary wilgotności i rzeczywiste zużycie prądu. W pełni dokumentujemy nasze działania i do samego końca jesteśmy z naszymi Klientami.

Po rzetelnym wykonaniu prac nasi Klienci otrzymują gwarancję na nasze usługi osuszania, odgrzybiania oraz 100% gwarancji wykrywania wycieków.