Pomagamy w całej Polsce. Zadzwoń!

O nas

O nas2018-10-12T12:48:00+00:00

Dry-Home – Kim jesteśmy?

Dry-Home ratujemy naszych klientów z opresji po zalaniu, pożarze czy ulewie.

Jesteśmy firmą, która na polskim rynku funkcjonuje od 2006 roku. Zajmujemy się usuwaniem szkód w majątkach naszych klientów spowodowanych przez pożar, zalanie, wilgoć czy ulewę.

Koncentrujemy się na dostarczaniu usług na najwyższym poziomie oraz na jak najszybszej reakcji na potrzeby naszych klientów, taka by nasze działania minimalizowały straty już podczas pierwszej wizyty.

Ciągle podnosimy kwalifikacje naszej kadry inżyniersko-technicznej oraz inwestujemy w nowoczesny, innowacyjny sprzęt tym samym jesteśmy w stanie zaoferować zawsze najlepsze rozwiązanie, nawet w najtrudniejszych sytuacjach dla poszkodowanego.

Bardzo ważna dla nas są etyka, ekonomia, wartości. Stawiane nam zadania traktujemy sumiennie, szybko, ale też dokładnie. Powierzone nam zadanie zawsze doprowadzamy do końca. Nieustannie dokumentujemy nasze działania, kontrolujemy i testujemy nowe metody aby służyć najlepiej naszym klientom.

Jak działamy?

Każda szkoda jest inna, dlatego też każde zadanie traktujemy indywidualnie. Dry-Home po wnikliwej analizie szkody zawsze znajdzie odpowiednio dopasowane rozwiązanie, które pomoże przezwyciężyć trudności. Jeśli posiadasz odpowiednią polisę ubezpieczeniową my zajmiemy się kompleksowym rozliczeniem szkody z ubezpieczycielem.

Świadczymy usługi typu: odgrzybianie budynków i mieszkań, osuszanie ścian, osuszanie murów, osuszanie podłogi, lokalizacja przecieków i pomiary wilgotności i wiele innych.

Nasze usługi kierujemy do klienta indywidualnego (zalane posadzki w mieszkaniu, zalane ściany, wilgoć w piwnicy, grzyb lub pleśń na ścianie, pożar domu etc.) jak i dla przemysłu (pożar lub zalanie fabryki, zalanie po pożarze maszyn i budynków, szkody powodziowe i inne).

Koncentrujemy się na dostarczaniu usług na najwyższym poziomie oraz na jak najszybszej reakcji na potrzeby naszych klientów taka by nasze działania minimalizowały strat już podczas pierwszej wizyty.