Wykrywanie wycieku – Warszawa/Salamandry

Klient: Indywidualny, domu jednorodzinnym
Lokalizacja: Warszawa, ul. Salamndry 6
Rodzaj usługi: Poszukiwanie przecieku wody
Opis usługi:  Klient zadzwonił do nas o poradę co ma zrobić, gdyż było już u niego wielu fachowców a nadal problem grzyba na suficie w łazience oraz zacieki na suficie w przejściu z garażu nie znikają i nie wysychają. Dowiedzieliśmy się, że klient nawet nie zgłosił problemu do Ubezpieczyciela bo nawet nie wiedział, że może ubezpieczenie obejmuje taką szkodę. Klient zgłosił szkodę do ubezpieczyciela, gdyż w polisie ubezpieczeniowej miał poszukiwanie przyczyn szkody oraz osuszanie po zalaniu.

Nasz specjalista Jarosław, znalazł przyczynę zalania, odkrył miejsce wycieku oraz naprawił Klientowi przeciekające miejsce.

Nasi technicy osuszania po zalaniu w 12 dni osuszyli zalane miejsca w domu, usunęli grzybnie z zagrzybionych miejsce, wyizolowali pomieszczenia.  Klient mógł przystąpić do remontu, który planował od dawna lecz nie podejmował się go ze względu na ciągły przeciek.

My rozliczyliśmy szkodę osuszanie po zlaniu oraz wykrywanie wyciu wody bezpośrednio z ubezpieczycielem i tym samym zakończył się 7 miesięczny problem Klienta. 

Zadzwoń do nas!

+48 791 742 555

Copyright © 2024 Osuszanie budynków, osuszanie ścian, wynajem osuszaczy | Dry-Home

realizacja: estinet.pl

DRY-HOME

ul. Łączyny 1
02-820 Warszawa

+48 791 742 555
biuro@dry-home.pl