Pomiary wilgotności

Wykonywanie pomiarów wilgotności ścian, posadzek oraz elementów drewnianych takich jak np. podłogi drewniane, czy elementy konstrukcyjne są bardzo często pomijane, gdyż nie mamy świadomości jakie konsekwencje zawilgocenia możemy ponieść. Dzięki usługom tego typu można ocenić stan zawilgocenia budynku po zalaniu, upewnić się że posadzka ma odpowiednią wilgotność przed położeniem parkietu czy ocenić stan zawilgocenia budynku przed jego kupnem.

Odgrzybianie budynków

Mamy około 200.000 rodzajów grzybów pleśniowych. Większości z nich nie można dostrzec gołym okiem. Im dłużej wdychasz rozproszone w powietrzu zarodniki, tym ryzyko zachorowań na alergię, szczególnie u dzieci jest zdecydowanie większe. Jeśli zauważysz problem pleśni, zadzwoń do NAS natychmiast! MY trwale usuniemy ten problem i przywrócimy zdrowy, bezpieczny klimat domowy.

Ozonowanie

Ozonowanie pozwala na usunięcie w pełni nieprzyjemnych zapachów.  Zapewnia pełną sterylizację pomieszczeń, przedmiotów czyli pozbycie się grzybów i ich zarodników, roztoczy, bakterii, wirusów, alergenów, pleśni i szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Skuteczność dezynfekcji poprzez ozonowanie jest do 50 razy wyższa niż w przypadku użycia chloru.

Opinie mykologiczne

Ekspertyza mykologiczna to ocena stanu zachowania obiektu pod kątem działających na niego czynników zewnętrznych i zagrożeń biologicznych. Taka opinia to profesjonalne badanie stanu Twojej nieruchomości pod kątem wilgoci, pleśni czy zagrzybienia. Raport pokazuje jaki rodzaj drobnoustrojów atakuje twoje mieszkanie i co nalezy zrobić aby zapobiec rozprzestrzeniania się pleśni oraz jak zapobiec powstawaniu nowym.